Członkowie wspierający

Poniżej prezentujemy firmy wspierające działalność Polskiej Sekcji Audio Engineering Society. Zapraszamy do współpracy przedstawicieli branży audio zainteresowani naszą ofertą PR i marketingową, prosimy o kontakt: sekretariat@aes.org.pl

Konsbud Audio

Łączy nas wspólna pasja – dźwięk. Istniejemy, by tworzyć najlepsze rozwiązania w tym zakresie. Do różnych celów, potrzeb, w każdej sytuacji. Nasze doświadczenia to połączenie 30-letniej historii firmy dystrybucyjnej i blisko 19 lat działalności w zakresie integracji systemów. Współpracujemy z szeroką siecią dealerską, zarówno w zakresie dystrybucji sprzętu pro audio jak i AV.

Oferujemy również kompleksowe rozwiązania w zakresie nagłośnienia sal teatralnych i widowiskowych, rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, studiów nagraniowych, centrów kultury, hal sportowych, sal konferencyjnych, centrów prasowych, szkół, obiektów użyteczności publicznej.

Jesteśmy dystrybutorem w Polsce następujących marek: Allen & Heath, Apart Audio, Audio-Technica, Avid, Aviom, Cordial, Cymatic Audio,d&b audiotechnik, DHD Audio, DV Mark, Genelec, Green-Go, Luis Wassmann, Markbass, Nagra, Neutrik, NTi Audio, Rean, Stage Tec.

www.konsbud-audio.pl | www.facebook.com/KonsbudAudio | T: +48 22 644 30 38

 

Sveda Audio

Firma Sveda Audio dostarcza najwyższej jakości monitory studyjne, skierowane do profesjonalistów i ośrodków edukacyjnych. Produkty firmy Sveda wykonano z dbałością o najmniejsze detale z zastosowaniem bezkompromisowej jakości komponentów, co stawia je w czołówce rynku światowego.

www.sveda.pl

PSP Audioware

PSPaudioware opracowuje wysokiej jakości efekt audio i wtyczki przeznaczone do profesjonalnej produkcji audio. Ich produkty zbierają entuzjastyczne recenzje i pochwały z każdego zakątka świata produkcji muzycznej, inżynierii dźwięku, kompozycji i postprodukcji, stając się podstawą profesjonalnych i domowych studiów na całym świecie. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą producenta.

www.PSPaudioware.com

AZAF

AZAF Sp z siedzibą w Warszawie, zajmuje się wynajmem oraz obsługą techniczną sprzętu do produkcji audio-video. Siłą firmy jest doświadczony, zaangażowany i kreatywny zespół współpracowników oraz bogata i stale poszerzana oferta sprzętu. Dzięki wysokiej jakości oferowanych usług, AZAF, współpracuje z wiodącymi stacjami telewizyjnymi oraz producentami programów telewizyjnych w Polsce. W ofercie firmy sprzęt audio, video, oświetlenie, łączność, grip, mobile studios, wóz produkcyjno-realizacyjny. Zapraszamy do współpracy

www.azaf.pl, www.facebook.com/azaf.tv