Komunikat nr 11 Opłaty za udział w 128 Konwencji AES

Szanowni Członkowie PS AES,

Otrzymaliśmy informację z Centrali AES o wysokości obniżonych opłat za udział w 128 Konwencji AES w Londynie w dniach 22-25 maja 2010 roku. Zasady rejestracji w Konwencji są podobne do obowiązujących podczas 126 konwencji AES, to znaczy:

  • członkowie zwyczajni: 70 GBP (funtów szterlingów),
  • studenci: 20 GBP (funtów szterlingów).

W/w opłaty obejmują pełny program, tj.: udział w sesjach referatowych, warsztatach, wykładach oraz zwiedzanie towarzyszącej Konwencji wystawie.

Składki te obowiązują, jeżeli zostanie dokonana wcześniejsza rejestracja w okresie do 7 maja b.r. włącznie. Po tym terminie wysokość opłat wynosić będzie odpowiednio: 180 GBP i 50 GBP.

Rejestracji dokonać należy pod adresem:
https://secure.aes.org/events/128/visitors.cfm?discount=ee

Opłaty będą przyjmowane na miejscu, przy odbiorze identyfikatorów w pomieszczeniu recepcyjnym Konwencji w Londynie od 22 maja w godzinach 8.00 – 18.30.

Podobnie jak w ubiegłym roku Zarząd PS AES przewiduje dofinansowanie wyjazdu studentów na 128 Konwencję w Londynie. Wysokość dofinansowania będzie ustalona po uzyskaniu informacji o przewidywanej liczbie studentów wybierających się na Konwencję. Prosimy, aby przewodniczący sekcji przesłali te informacje do sekretariatu zarządu PS AES w możliwie krótkim czasie.
Zarząd PS AES

Ten wpis został opublikowany w kategorii Komunikaty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.